درباره شاپرک

گالری شاپرک از دی ماه سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را آغاز نمود؛ ما در گالری شاپرک تلاش کردیم تا نگاهی متفاوت نسبت به ارائه محصولات آرایشی، بهداشتی و دنیای عطرها داشته باشیم .

ارائه محصولات با کیفیتِ مرغوب و با اصالت از برندهای معتبر جهانی ساختار اولیه گالری شاپرک را شکل می‌دهد.


گالری شاپرک با ایجاد فضای فروشگاهی “Open-Sell” با مساحت 300مترمربع، سعی نموده حس راحتی را با امکان نمودن لمس و تست محصولات که انتخاب آسانی را برای مشتریان به همراه دارد، فراهم نماید.

همچنین ازسال 1395 فروشگاه اینترنتی شاپرک گالری به منظور ارائه خدمات غیرحضوری به سراسر ایران فعالیت خود را در هر سه بخش بهداشتی، آرایشی و عطر آغاز کرده است و نهایتا در سال 1399 مجموعه شاپرک گالری تحت عنوان حقوقی به نام شرکت شاپرک فراچهر زیبایی به ثبت رسید و کلیه فعالیتهای فروشگاه های فیزیکی و فروشگاه آنلاین shaparakgallery.com را در بر می گیرد.
طی این سال ها، شاپرک همواره در زمینه عرضه لوکس ترین برند های معتبر دنیا و همچنین ارائه خدمات مشاوره ای ویژه به مشتریان خود، پیشگام بوده است.

 • کلکسیون عطرهای هنری شاپرک در فضایی حدود 100متر مربع از به روزترین و کاملترین مجموعه برندهای آرتیستیک پرفیوم در سطح ایران است.

 • ارائه مشاوره تخصصی پوست و مو

 • راه اندازی باشگاه وفاداری مشتریان

 • راه اندازی نخستین وب سایت تخصصی آرایشی و بهداشتی

 • موقعیت فعلی گالری لوکس شاپرک

  طراحی و دیزاین منحصربفرد نمای بیرونی و داخلی گالری شاپرک از ابتدا حس تمایز و لوکس بودن رو برای خریدی جذاب به شما خوهد داد.

  این گالری در خیابان داماهی روبروی بوستان گوهران، برج ونوس قرار دارد.

  گستره محصولات ما

  گالری شاپرک ارائه دهنده با تنوع بالا در بازار محصولات زیبایی لوکس در ایران است.

  در بخش آرایشی شعبه برند inglot و نماینده برندهای idun,laureate,pupaهستیم

  در کلکسیون عطرهای هنری شاپرک :

  Amouage,roja,Clive Christian,THAMEEN,Stephane Humbert Lucas 777,Nasomatto,Orto Parisi,Unum,Tauer Perfumes,SOSPIROPERRIS MONTE CARLO,The Merchant of Venice,Maison Rebatchi,Laboratorio Olfattivo,Jovoy,Jeroboam,The House Of Oud,The Gate Fragrances Paris,Eight & Bob,ESCENTRIC MOLECULES,DANIEL JOSIER,Cupid,
  که در فروشگاههای بسیار محدودی در کل ایران به فروش میرسند می باشد.  


  شاپرک اولین فروشگاه ۱۶ساعته در بندرعباس است که امکان خرید مشتریان را در طول روز از ۸ صبح تا ۱۱شب امکان پذیر نموده است.