کریسی

کریسی

CHRISSIE
فقط کالاهای موجود

دسته بندی ها

مرتب سازی بر اساس:

کریسی

CHRISSIE

محصولات لاکچری پوستی کریسی با نوآوری و بیوتکنولوژی بالا در ایتالیا متولد شده است. لاین‌های درمانی بسیار موثر، که به طور دقیق با بالاترین استانداردهای ایمنی و مواد اولیه تایید شده توسط آزمایشات در سطح بین‌المللی فرموله شده است.

مواد ترکیبی با منشاء طبیعی که با استفاده از آب مغناطیسی (بیوتکنولوژی که توسط کریسی برای اولین بار ثبت اختراع شده است) و همچنین ثبت اختراع فرمول ضدپیری، ترکیبات قدرتمندی هستند که می‌توانند انواع نیاز‌های پوست را برآورده کنند و به بخشی جدایی ناپذیر و ضروری از زیبایی و مراقبت از پوست تبدیل شوند.

این فرمول از خانواده لوکاکاسادیو در طول مدت زندگی‌اش در میلان در دوران تحصیلی‌اش به وجود آمده. او ایده ایجاد یه خط پوستی بی‌نظیر و خاص، با محصولاتی متفاوت در بازار با هدف رقابت با چند شرکت چند ملیتی بزرگ ارائه می‌دهد.در واقع، آزمایشگاه‌های تحقیقاتی خانواده او بیش از 40 سال است که فعالیت دارند. هدف از تولید محصولات لاکچری کریسی این است که بتوانیم با کیفیت بالا و تحقیقات علمی به راه حل‌های خلاقانه و پایدار دست یابیم.

مسئولیت پذیری و کیفیت

محصولات ما از پوست شما مراقبت می‌کنند. به همین دلیل است که ما با مسئولیت پذیری بالا، خود را وقف جستجوی دقیق مواد اولیه با منشاء طبیعی و بیوتکنولوژی و کنترل مداوم فرآیندهای تولید کرده‌ایم. تحقیقات مستمر و دستیابی به نتایج عالی مشخصه کار ما است.

- بیش از 2000 مورد گواهینامه بین‌المللی

- بیش از 1000 کارآزمایی در دانشگاه‌های معتبر

- به کار گیری 500 رایحه‌ی طبیعی

- طرفدار حقوق حیوانات (بدون انجام آزمایش بر روی حیوانات)

- محصولات بدون میکروپلاستیک (قابل بازیافت)

- تهیه شده از مواد تجزیه‌پذیر

- مطابق با استاندارد GPM

- تولید و پردازش سرد (بدون آسیب به لایه ازون)