waitاین برند رو دوست دارم
با در نظر گرفتن ویژگی ها و نیاز های ویژه ی پوست های تیره نوانسیام مجموعه ای از محصولات تخصصی ضدتیرگی پوست را تولید کرده و در این راه همواره موارد زیر را مد نظر داشته است: ایجاد فرمولاسیون متفاوتی از ترکیبات فعال جدید و در نتیجه تولید محصولاتی با کارایی اثبات شده بالینی (تست شده روی افراد داوطلب در لابراتورهای مستقل) در جهت کاهش نقاط تیره ی پوست به منظور یکنواختی و بهبود شفافیت پوست صورت و گردن. توجه کامل به حساسیت پوست های تیره: بیش از 97-92 درصد ترکیبات موجود محصولات نوانسیام منشا طبیعی دارند و فاقد پارابن ها(مواد نگهدارنده) هستند و همگی زیر نظر متخصصان پوست آزمایش شده اند.لذا این ترکیبات با پوست ها ی تیره که نسبتا ضخامت و خشکی بیشتری دارند نیز سازگارند. از آنجایی که ما معتقدیم تولید محصولات مراقبت پوستی با کارایی بالا و سازگار با انواع پوست های تیره نیازهای خاص خود را دارند از آنجایی که ما در نظر داشتیم بهترین ترکیبات فعال و موثر را بکار گیریم ما محصولات نوانسیام را ابداع کردیم.

شما از نسخۀ قدیمی مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده می کنید و به دلیل حمایت نکردن این ورژن از استاندارد ها و توابع جديد وب،
قادر نیستید سايت را مشاهده كنيد. پيشنهاد ما استفاده از مرور گر فاير فاكس يا گوگل كروم است. شما مي توانيد مرورگر خود را به نسخۀ 8 يا 9 به روزرساني كنيد.
با اين مرورگرها شما قادر خواهيد بود سايت ها را به صورت استاندارد و با سرعت و امنيت بيشتري مرور كنيد.

cron