waitاین برند رو دوست دارم
محصولات حرفه ای موی label.m تولید کمپانی TONI & GUY می باشد.
محصولات حرفه ای موی label.m از میراث آرایش موی سالمی تولید و پیشنهاد شده است و عنوانی تجاری است که بیش از 50 محصول تولید شده توسط tony mascolo مدیرعامل سالنهای TONI & GUY و  mascolosacha مدیر بین الملل label.m تولید و به بازار عرضه می گردد.
anthony mascolo
تمامی محصولات label.m توسط گروه هنرمندانه بین المللی  TONI & GUY که یازده مرتبه برنده جایزه گروه هنری سال برای آرایش مو در انگلیس شده اند / مورد آزمایش قرار گرفته اند.
لیبل ام محصولات مراقبت  از مو حرفه ای  با فرمول های آزمایش شده و جدیدی را ارائه می دهد که روغن های اصلی و ترکیبات طبیعی وحتی ارگانیک در آن دیده می شود.

شرکت لیبل ام بدنبال محصولات منحصربفردی بوده که با استفاده از آن می توانید زیبایی / شفافیت /سلامت و جلا را به موهایتان ببخشید.

شرکت TONI & GUY  به دلیل موفقیت های زیادی که در عرصه  مد /آرایش مو و تکنولوژی پیشرفته در زمینه سلامت مو در دنیا بدست آورده است بزرگترین شرکت آرایشی موی دنیاست که محصولات label.m را با دانش و تحقیق مراقبتهای بهداشتی و تکنولوژِی عرضه کرده است.

درتکنولوژی تولید محصولات لیبل ام  از ترکیبات و فرمولاسیون منحصر بفردی  استفاده می گردد که ِبدون شک این کمپانی را جزو بزرگترین تولید کننده های  محصولات مو قرار می دهد.

شما از نسخۀ قدیمی مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده می کنید و به دلیل حمایت نکردن این ورژن از استاندارد ها و توابع جديد وب،
قادر نیستید سايت را مشاهده كنيد. پيشنهاد ما استفاده از مرور گر فاير فاكس يا گوگل كروم است. شما مي توانيد مرورگر خود را به نسخۀ 8 يا 9 به روزرساني كنيد.
با اين مرورگرها شما قادر خواهيد بود سايت ها را به صورت استاندارد و با سرعت و امنيت بيشتري مرور كنيد.

cron