waitاین برند رو دوست دارم
ژوونا از سال 1954 به عنوان برندی پیشرو در تحقیقات مربوط به پوست و همچنین متخصص در محصولات آرایشی ضد پیری شروع به فعالیت کرد و شناخته شد.
. نام ژوونا از کلمه لاتین jurenalis به معنای جوانی گرفته شده که به معنای رویا و هم امید است.
تا سال 1968، ژوونا توانست شهرت بین المللی خود را به عنوان یک نام تجاری لوکس منحصر به فرد به دست آورد، و در این زمان بانوی استثنایی، سوفیا لورن،  بعنوان سفیری برای نام تجاری این برند بود.
عواملی که این برند را از سایرین متمایز میکند ترکیب دقت سوئیس، فن آوری برتر و نوآوری های قابل توجه ضد پیری است که سبب ایجاد درخشندگی و جوانی پوست در هر سنی می شود.
ژوونا برای زنانی است که می دانند گذر زمان برابر با کسب تجربه است و تجربه شخصیت افراد را خلق می کند بنابراین جوانی فقط ظاهر نیست بلکه نوعی نگرش است!
در این رابطه، ژونا کارهای مهمی را در توسعه محصولات مدرن مراقبت کننده از صورت انجام داد، بطور مثال:
گذاشتن نمودار
- در دههء 50 تولید اولین کرم قوی با بافت لطیف و نرم
- در دههء 70 اولین خط تولید فیلتر های محافظت کننده در برابر نور
- دههء 90 کشف ترکیبات فعال برای ارتباطات سلولی و همچنین آنزیم هایی که مواد ضد چین و چروک بسیار موثر  را دارا هستند
- در سال 2002 اولین گام مراقبت در مراقبت از پوست به وسیله ترکیب پروتئین مروارید (pearl protein  )
- در سال 2004 ژونا پنجاهمین سالگردش را جشن می گیرند. در همین زمان، ژونا تکنولوژی منحصر بفرد خود را عرضه می کند: معرفی تکنولوژیskinNova  در محصولات آرایشی. این تکنولوژی از داروهای مخصوص مراقبت های ویژه گرفته شده است، دارو هایی که از آنها، با موفقیت در ایجاد پوست جدید استفاده شده بود.
- در سال 2009 تحقیقات ژوونا، پپتید سلول بنیادی ( stem cell peplide ( را کشف می کند. تکنولوژی  skinNova در کنار تحقیقات پپتید سلول بنیادی، موجب شکل گرفتن تکنولوژی skinNova SC شد. پزشکان و متخصصان پوست، این تکنولوژی را نقطهء عطف جدید در مراقبت از پوست می دانند و ژونا آن را نقطه عطفی جدید برای زنان.
تکنولوژی  skinNova SC:
با این تکنولوژی می توان پوست جدید و تازه بوجود آورد. اینگونه است که ژونا، آرزوی زنان را برای داشتن پوستی جذاب تر که با طراوت و زنده نیز باشد، برآورده می کند.
ژونا، نامی از سوئیس، سال ها در مورد فرایند پیری پوست تحقیق نموده و دریافته است که راز منشا پوست جدید و تازه در سلول های بنیادی نهفته است و به طور قطع به کیفیت ریز محیطی سلول ها بستگی دارد. این یافته ها منجر به توسعه تکنولوژی skinNova SC شد.
ساختار پوست
تاثیر کمک کننده این تکنولوژی بر اساس این واقعیت شکل می گیرد که تکنولوژی skinNova SC، ریز محیط مناسب را برای تمامی سلول های پوست فراهم می کند. پپتید سلول بنیادی، سلول های بنیادی پوست را فعال می کند به گونه ای که آنها خودشان را باز تولید و تجدید می کنند و به سرعت سلول های جدید پوست شکل می گیرند. اینجاست که عملکرد تکنولوژیskinNova  قابل مشاهده می شود.
این تحول فوق العاده در واقع سهم اصلی را در بازسازی سلول های پوست دارد که کاملا  موثر بوده و مناسب پوست می باشد و سبب می شود پوست متراکم تر، بهتر و جوان تر شود. کیفیت پوست نیز به طور قابل ملاحظه ای بهبود پیدا می کند.

شما از نسخۀ قدیمی مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده می کنید و به دلیل حمایت نکردن این ورژن از استاندارد ها و توابع جديد وب،
قادر نیستید سايت را مشاهده كنيد. پيشنهاد ما استفاده از مرور گر فاير فاكس يا گوگل كروم است. شما مي توانيد مرورگر خود را به نسخۀ 8 يا 9 به روزرساني كنيد.
با اين مرورگرها شما قادر خواهيد بود سايت ها را به صورت استاندارد و با سرعت و امنيت بيشتري مرور كنيد.

cron