waitاین برند رو دوست دارم
باربری
باربری یک نام برند لوکس بریتانیایی است که همه چیز از عطر و لباس تا زیورآلات را تولید میکند. این برند لوکس با علامت تجاری معروف خود یعنی یارچه شطرنجی شناخته می شود.
این برند توسط توماس باربری به جهان معرفی شد. توماس باربری که در نوجوانی در پارچه فروشی کار می کرد در سال 1856 فروشگاه لباس خود را در بیسینگ استاک (BasingStocke) ، همپشایر انگلستان باز کرد. در سال 1870 او کسب و کار خود را بر روی تولید لباس های بیرون متمرکز کرد. او در سال 1880 پارچه مقاوم و جدید گاباردین را معرفی نمود . در سال 1891، باربری فروشگاه دوم خود را در در هی مارکت(Haymarket)، لندن، افتتاح کرد که هنوز هم وجود دارد و تا همین اواخر محل دفتر مرکزی شرکت باربری بود. در سال 1901، باربری لوگویی شامل یک سلحشور سوار بر اسب را به عنوان علامت تجاری خود ثبت نمود. در دهه 1960 طرح شطرنجی بربری روی چتر، کیف، چمدان، شال و روسری هم دیده شد. تا آن زمان از این طرح بیشتر برای آسترکاری کت و بارانی استفاده می‌شد. این برند با وجود اینکه هنوز یک نام خوش کیفیت در بازار پوشاک بود، ولی دیگر جذابیت اولیه خود را نداشت. تا اینکه در سال 1997 رز ماری براوو (Ross Marie Bravo) آمریکایی، به سمت مدیرعامل جدید بربری منصوب شد و همه چیز را تغییر داد. او به جای کنار گذاشتن میراث با ارزش بربری، از آن برای رسیدن به کالای لوکس و مد روز استفاده كرد. رز ماری شکل جدیدی به باربری داد و کمک کرد تا این نام در کنار نام‌های بزرگ مد دنیا قرار گیرد. او تا سال 2006 مدیر مسئول این برند بود و در همان سال خود را بازنشسته کرد و مدیر اجرایی جدید شخصی به نام انجلا آرنتس (Angela ahrendts) کار خود را در جولای 2006 رسماٌ آغاز کرد .در می 2001 ،کریستوفر بیلی (Christopher Bailey)یکی از مدیران باربری به عنوان یکی از مدیران خلاق باربری مطرح شد و در سال 2009 به عنوان بهترین مدیر اجرایی شناخته شد و این در حالی است که بر اساس گزارشات آنجلا آرنتس مقام ارشد اجرایی برند باربری (BARBERRY) در حال حاضر پردرآمدترین مدیر در اروپای غربی است و پیش بینی پایگاه رتبه سنجی فتس (FTSE) حاکی از آن است که «آرنتس» تا سال آینده به عنوان ثروتمندترین زن جهان معرفی می‌شود .آرنتس با درآمد 26 میلیون و 533 هزار دلاری در سال عنوان اولین زن پردرآمد در اروپای غربی و عنوان دومین پردرآمدترین زن جهان را بعد از «کارول بارتز» (از مدیران یاهو) یدک می کشد. با توجه به گزارش سال ۲۰۰۹ که توسط بیزنس ویکلی منتشر شده، درآمد برند باربری در سال 2012 به یک میلیارد و 857 میلیون دلار رسید و در رتبه ۹۸ از با ارزش‌ترین نام‌های تجاری جهان، شناخته شده است . این برند در حالی که هموز میراث کهنه انگلیسی خود را حفظ کرده است توانسته به یک نام تجاری تجملی تبدیل شود. باربری به طور مداوم برای ایجاد تغییرات مثبت از افراد خلاق کمک می گیرد و مهمترین خواسته این برند اجرای تعهداتش در عرصه بین المللی است.

شما از نسخۀ قدیمی مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده می کنید و به دلیل حمایت نکردن این ورژن از استاندارد ها و توابع جديد وب،
قادر نیستید سايت را مشاهده كنيد. پيشنهاد ما استفاده از مرور گر فاير فاكس يا گوگل كروم است. شما مي توانيد مرورگر خود را به نسخۀ 8 يا 9 به روزرساني كنيد.
با اين مرورگرها شما قادر خواهيد بود سايت ها را به صورت استاندارد و با سرعت و امنيت بيشتري مرور كنيد.

cron