waitاین برند رو دوست دارم
بولگاری، (به ایتالیایی: Bulgari)‏ نام یک جواهر فروشی مشهور و گران‌قیمت ایتالیایی است، که زیرمجموعه‌ای از شرکت LVMH (نام رسمی Moët Hennessy • Louis Vuitton S.A.‎ شرکت فرانسوی و چند ملیتی ارائه‌دهنده کالاهای لوکس است، که دفتر مرکزی آن در شهر پاریس مستقر می‌باشد. این شرکت در سال ۱۹۸۷ پس از ادغام خانه مُد لویی ویتون، با شرکت موئه هنسی، تشکیل شد.) محسوب می‌شود.این مؤسسه ابتدا کار خود را در سال 1884 میلادی، با یک مغازه جواهرفروشی در رم، آغاز کرد.سپس در سایر زمینه‌های دیکر مثل لباس و عطر و ادکلن خط تولید خود را راه انداخت.
شرکت جواهرسازی بولگاری در کنار شرکت‌های تیفانی، کاریته و هری وینستون، یکی از گران‌ترین و اشرافی‌ترین خانه‌های جواهر و از معروف‌ترین نام‌ها در بازار جواهر جهان است .کمپانی بولگاری در سال 1884 با تولید جواهر آلات توسط Sotirio Bvlgari در شهر رم تاسیس و در سال 1905 به همراه دو پسرش Constantino و Giorgio آن را گسترش داد. Bvlgari در اولین فاز در سال 1970 شعبات دیگر را در نیویورک، جنوآ، مونت کارلو و پاریس افتتاح کرد و رفته رفته  تولید محصولاتی از قبیل ساعت، لوازم آرایشی بهداشتی، کیف و چرم و همچنین ساخت هتل را آغاز کرد. در  سال 1992 تنوع محصولات خود را اینبار با تولید عطر و ادکلن با طراحی عطر Eau Parfumee au The Vert بالا برد.

شما از نسخۀ قدیمی مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده می کنید و به دلیل حمایت نکردن این ورژن از استاندارد ها و توابع جديد وب،
قادر نیستید سايت را مشاهده كنيد. پيشنهاد ما استفاده از مرور گر فاير فاكس يا گوگل كروم است. شما مي توانيد مرورگر خود را به نسخۀ 8 يا 9 به روزرساني كنيد.
با اين مرورگرها شما قادر خواهيد بود سايت ها را به صورت استاندارد و با سرعت و امنيت بيشتري مرور كنيد.

cron